Esenyurt Klozet Tamiri

Klozer nedir? Kullanımı üzerine oturularak yapılan ve üzerinde bir kapağı bulunan tuvalet sistemlerine klozet adı verilir. Halk arasında bu tip tuvaletlere alafranga tuvalette denilmektedir. Hijjen ve sağlık açısından seramin olarak imal edilir.Klozetler genel çeşitlilik bakımından ikiye ayrılır,zemine montaj edilen klasik tip klozetler ve duvara montaj edilen asma klozetlerdir. Esenyurt klozet tamircisi olarak her iki tür ve modelde klozetlerin tamiri Esenyurt tesisatçı firmamız tarafından yapılır.

Esenyurt klozet tamircisi

Esenyurt klozet tamircisi

Esenyurt Klozet Rezervuar Sifon Tamircisi Hizmeti

İlk belirttiğimiz klozet çeşikterinden zemine montajı yapılan klozetlerde kendi içinde ikiye ayrılır. Yandan çıkıştı yada arkadan çıkıştı klozetler ve alttan çıkışlı klozetler. Yapının ve yapıya döşenen atık su tesisatının durumuna göre alttan yada yandan gider çıkışı olan klozetler tercih edilir. Esenyurt klozet ve sifonlarının tamirini yapan firmamız her iki tür klozetlerinde onarımını yapacak malzemeleri bünyesinden barındırmaktadır.

Esenyurt Asma Klozet Rezervuar Tamir Servisi

Esenyurt klozet tamircisi olarak geniş bir konu olan asma klozetlerin klasik klozetlere göre tamir yedek parça,deneyimi olan usta bulma gibi durumları sizi biraz daha uğraştırabilir. Asma klozetler diğer bir adı ile rezervuar sistemleri duvara gömülü oldukları için gömme klozet yada geberit diyede bilinirler. Bu tür klozetlerin rezervuar sistemlerini her marka kendi ürününe göre özel parça ürettiği için piyasa şartlarında standart olarak yedek parçalarını bulmak zordur. Her markanın yetkili servisi olsa bile servislerin randevu usulu çalışmaları servis gelme tarihlerinin bazen günleri haftaları bulduğu görülmektedir.

Esenyurt Gömme Rezervuar Sifonlarının Tamiri

Esenyurt klozet tamircisi alanında tüm markaların fabrikaları ile irtibat halinde ve tüm gömme rezervuar sistemlerinin onarımları konusunda tesisat ustalarımız tüm eğitimlerini almıştır. Markası ne olursa olsun Esenyurt klozet tamircisi olarak bize ulaşabilir 20yıllık parçası dahi olmayan klozetleriniz için bizden destek alabilirsiniz.